Listwy z polistyrenu

Szukając pomysłu na wygląd wnętrza, warto wziąć pod uwagę listwy z polistyrenu. Proste w montażu o przepięknych ornamentach, będą idealnym pomysłem.

Listwa dekoracyjna sufitowa

Deska elewacyjna

Kto choć raz nie marzył o klimatyczny, drewnianym domku w górach? Z pewnością każdy z nas, chociażby pragnął o chwili odpoczynku w takim miejscu. Nic dziwnego, drewniane domy dają wrażenie spokoju, bliskości z naturą i całkowitym relaksem.

Jeżeli pragniesz utrzymać swój dom w takim stylu, świetnie się składa. Szczególnie jeśli dopiero co planujesz budowę domu. Deska elewacyjna to przedmiot, dzięki któremu dodasz w swoim domu odrobiny ciepła i bliskości z naturą. Jej dodatek to świetna alternatywa dla prawdziwego drewna, a szczerze mówiąc, nikt na pierwszy rzut oka nie zauważy różnicy!

Czym jest deska elewacyjna i czy to dobry pomysł?

Deska elewacyjna to rodzaj ozdoby, którą wykorzystuje się do zewnętrznej części domu. Wykonana jest ze styropianu i świetnie imituje prawdziwe drewno.

Deska elewacyjna

Styropianowe wykonanie, a dokładnie materiał EPS 200 w połączeniu z nowoczesnymi technologiami, to gwarancja solidnego produktu, który posłuży na długie lata i jeden dzień dłużej. Desce elewacyjnej niestraszne są złe warunki atmosferyczne! Świetnie sobie radzi zarówno przy wysokich temperaturach, jak i w przypadku mrozu czy deszczu.

Deska elewacyjna lepsza od drewna?

To możliwe! W przypadku prawdziwego drewna konieczna jest ciągła ochrona tego surowca, aby utrzymać je w jak najlepszym stanie. Aby tego dokonać, należy stale drewno impregnować, co nie jest konieczne w przypadku deski elewacyjnej.

Jeżeli chcesz utrzymać swój dom w stylu rustykalnym lub skandynawskim, wybór deski elewacyjnej będzie świetną opcją, jeżeli nie chcesz przepłacać na prawdziwe drewno.

Niska cena, piękny wygląd i najwyższa jakość. Tak prezentuje się deska elewacyjna.

Dowiedz się więcej

Listwy sufitowe

Listwy przysufitowe

To najlepsze rozwiązanie do dekoracji ścian i sufitów. Wybierz swój ulubiony wzór i przejdź do montażu.

Listwy przysufitowe

Listwy sufitowe

Listwy sufitowe uchodzą za eleganckie produkty, które zastosować można w każdym pomieszczeniu. Świetne właściwości sprawiają, że można je również zainstalować w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.