Listwy z polistyrenu

Szukając pomysłu na wygląd wnętrza, warto wziąć pod uwagę listwy z polistyrenu. Proste w montażu o przepięknych ornamentach, będą idealnym pomysłem.

Listwa dekoracyjna sufitowa

Listwa karniszowa

Stary karnisz lub szyna może psuć cały wystrój mieszkania. Zdecydowanie nie jest to estetyczny obraz, dlatego coraz więcej osób zastanawia się: jak skutecznie zamaskować karnisz?

Aby uzyskać niesamowity efekt we własnym domu przy niewielkiej pracy, nie potrzebujesz wymyślnych artykułów, umiejętności czy nadmiar pieniędzy. Sposób jest na wyciągnięcie ręki, dlatego nie potrzeba nic więcej, jak sięgnąć po tak kuszącą okazję.

Listwa karniszowa

Na ratunek wszystkim osobom, które skarżą się na mało zachęcający karnisz, przychodzi listwa karniszowa! Przy jej pomocy odnowisz swoje mieszkanie, a przy okazji nie wydasz wiele pieniędzy. To przedmiot idealny dla osób, które chcą przy niewielkim nakładzie pracy zapomnieć o niedoskonałościach w swoim domu.

Czy opłaca się kupić listwę karniszową?

Zdecydowanie się opłaca! Listwa karniszowa to świetny wybór, ponieważ przy jej pomocy zamaskujesz nie tylko karnisz, szynę, ale również niedociągnięcia i mankamenty, które mogły rzucać się w oczy. Jeżeli po czasie znudzi CI się kolor listwy, spokojnie możesz ją pomalować!

Idealnie sprawdza się do optycznego powiększania pomieszczenia. Dlatego jeśli posiadasz niski, ciemny pokój, dodatek listwy karniszowej może odwrócić ten problem, by zachować mieszkanie w harmonii i ładzie.

Dodatkowo listwa karniszowa, szczególnie ta styropianowa wyjdzie w świetnej cenie. Zmiany i remont po niskich kosztach, bez obciążania portfela, to coś, co z pewnością zadowoli każdego.

Jeżeli masz okno w łazience, to z całym powodzeniem możesz również w niej wykorzystać tę listwę. Styropian idealnie absorbuje wilgoć, dzięki czemu bez przeszkód listwa karniszowa styropianowa da sobie radę w takich warunkach.

Dowiedz się więcej

Listwy sufitowe

Listwy przysufitowe

To najlepsze rozwiązanie do dekoracji ścian i sufitów. Wybierz swój ulubiony wzór i przejdź do montażu.

Listwy przysufitowe

Listwy sufitowe

Listwy sufitowe uchodzą za eleganckie produkty, które zastosować można w każdym pomieszczeniu. Świetne właściwości sprawiają, że można je również zainstalować w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.