Listwy z polistyrenu

Szukając pomysłu na wygląd wnętrza, warto wziąć pod uwagę listwy z polistyrenu. Proste w montażu o przepięknych ornamentach, będą idealnym pomysłem.

Listwa dekoracyjna sufitowa

Listwy dekoracyjne sufitowe

Właściciele dużych nieruchomości, mogą sobie pozwolić na wykorzystanie listwy dekoracyjnej sufitowej w dość dużym rozmiarze. A to wszystko przez to, że ich pomieszczenia mają ogromną powierzchnię, ale przede wszystkim są wysokie. Każdy się zgodzi z faktem, że sztukateria sprawia, że wnętrze wygląda luksusowo i ma wyjątkowy charakter. Listwy dekoracyjne sufitowe są niemalże, idealnym rozwiązaniem dla każdego wnętrza, ale również powierzchni. Mogą być one zamontowane na kamieniach, tapecie, cegle, a także płytkach ceramicznych. Tylko od Was zależy to, w którym miejscu je zainstalujecie.

Warto również dodać, że montaż listew wcale nie należy do najtrudniejszych. Jeżeli dobrze przygotujecie się do niego, możecie być pewni, że dekory te, przyniosą wam wiele korzyści.

Listwy dekoracyjne sufitoweSufit łazienkiListwy dekoracyjne sufitowe

Listwy dekoracyjne sufitowe, warto zamontować na suficie w łazience. Wiele osób decyduje w tym pomieszczeniu na zamontowanie gipsowych dekorów, ze względu na ich lepszą jakość. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że gips może nie wytrzymać z tak ogromną wilgotnością, z jaką mamy do czynienia w łazience. W takim wypadku listwy dekoracyjne staną się rozwiązaniem problemów.

 

Wylegując się w wannie pełnej wody, spoglądanie na sztukaterie przyniesie tylko ulgę dla oka. Decydując się na zainstalowanie sztukaterii w łazience, stanie się one miejscem, które pokochacie!

Jak wiadomo listwy dekoracyjne sufitowe pełnią wiele ważnych funkcji w naszych domach. Nie muszą być częścią, tylko salonów czy jadalni, ale również i łazienki czy kuchni.

Dowiedz się więcej

Listwy sufitowe

Listwy przysufitowe

To najlepsze rozwiązanie do dekoracji ścian i sufitów. Wybierz swój ulubiony wzór i przejdź do montażu.

Listwy przysufitowe

Listwy sufitowe

Listwy sufitowe uchodzą za eleganckie produkty, które zastosować można w każdym pomieszczeniu. Świetne właściwości sprawiają, że można je również zainstalować w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.