Listwy z polistyrenu

Szukając pomysłu na wygląd wnętrza, warto wziąć pod uwagę listwy z polistyrenu. Proste w montażu o przepięknych ornamentach, będą idealnym pomysłem.

Listwa dekoracyjna sufitowa

Listwy styropianowe sufitowe

Projekt wzoru

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, zdecydowaliśmy się poszerzyć swoją ofertę o indywidualny wzór. Często zdarza się tak, że pomimo wielu modeli, jakie są na rynku, Klienci nie znajdą tego czego szukają. Wiele osób ma również ułożony w głowie dany pomysł i wzór jednak nie może takiego znaleźć. Cóż wtedy robić? Firmy w takiej sytuacji załamują ręce. My jednak znaleźliśmy na to pomysł. Możesz przyjść do nas ze swoim projektem listew styropianowych sufitowych. Chętnie go dla Ciebie wykonamy bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Listwy styropianowe sufitowe produkowane w naszej firmie są wykonane na podstawie najnowszych technologii. Bazą naszych produktów jest oczywiście styropian ekstrudowany XPS, który najczęściej wybierany jest we wnętrzach.

Listwy styropianowe sufitowe to świetne rozwiązanie dla każdego, kto kocha kombinować z wnętrzami. Przychodząc do nas ze swoim projektem, masz pewność, że zostanie od idealnie odzwierciedlony przez naszego grafika. W razie jakichkolwiek problemów służy on pomocą. 

Co zyskasz z pomocą sztukaterii?Listwy styropianowe sufitowe

Decyzja o sztukaterii nie jest prosta. Jednak decydując się na nią, wybierasz ład i porządek!

  1. Krzywe ściany? Nierówne sufity? Ze sztukaterią skutecznie zamaskujesz każdy mankament, który wydarzył się nawet nie z waszej winy.
  2. Niedokładnie przyklejona tapeta? Nierówno pomalowana ściana? Listwy styropianowe sufitowe świetnie przykryją niechciane elementy.
  3. Brak pomysłu na obramowanie lustra, obrazu czy zdjęć? Listwy dadzą sobie radę i z tym! Świetnie będzie współgrała z pozostałymi elementami.
  4. Problem z niskim wnętrzem? Listwy dekoracyjne optycznie go powiększą! Wystarczy zdecydować się na te w nieco większych rozmiarach.

Jak widzisz, dekory jak listwy styropianowe sufitowe, nadadzą wnętrzu szeregu korzyści i zalet, dlatego warto, jest zdecydować się właśnie na nie!

 

Dowiedz się więcej

Listwy sufitowe

Listwy przysufitowe

To najlepsze rozwiązanie do dekoracji ścian i sufitów. Wybierz swój ulubiony wzór i przejdź do montażu.

Listwy przysufitowe

Listwy sufitowe

Listwy sufitowe uchodzą za eleganckie produkty, które zastosować można w każdym pomieszczeniu. Świetne właściwości sprawiają, że można je również zainstalować w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.