Listwy z polistyrenu

Szukając pomysłu na wygląd wnętrza, warto wziąć pod uwagę listwy z polistyrenu. Proste w montażu o przepięknych ornamentach, będą idealnym pomysłem.

Listwa dekoracyjna sufitowa

Styropianowe listwy

Wszystkie produkty w naszej firmie wyróżniają się na tle innych ogromną trwałością. A to wszystko przez nowoczesne technologie, które pozwalają nam stworzyć dekory, spryskiwane specjalną żywicą, która sprawia, że styropianowe listwy są doskonałej jakości. Ponadto, do procesu produkcji wykorzystywany jest wysokiej klasy styropian, który twardością przypomina drewno.

Dość często, pojawiają się opinie, że styropianowe listwy nie spełniają wymagań dotyczących ich długiej eksploatacji. Przy złym montażu, może tak się oczywiście zdarzyć. Listwy mogą szybko się odczepić od ściany. Aby tego uniknąć, powinniśmy podejść do instalacji z dużą cierpliwością. Styropianowe listwy to rozwiązanie, które ułatwi wiele zadań związanych z aranżacją.

W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli, które ożywią wasze aranżacje. Nie ma znaczenia czy Twoje pomieszczenie jest duże, czy małe. Listwy sprawdzą się na każdej powierzchni.

Rodzaje styropianowych listewStyropianowe listwy

Listwy występują w kilku modelach. Wszystko zależy od miejsca ich instalacji.

Listwy sufitowe - montowane są do sufitu i ściany. Najczęściej są instalowane w rogach ścian.

Listwy ścienne - z ich pomocą można tworzyć przepiękne konstrukcję na ścianie w każdym miejscu na niej.

Listwy przysufitowe - podobnie jak sufitowe, montowane są w rogach ścian.

Listwy z LED - to model, w którym możliwe jest zainstalowanie światła LED.

Wybór dekorów wiąże się zawsze z dużymi problemami. A to ze względu na ich różnorodność. Styropianowe listwy odmienią całkowicie wygląd pomieszczeń.

Dowiedz się więcej

Listwy sufitowe

Listwy przysufitowe

To najlepsze rozwiązanie do dekoracji ścian i sufitów. Wybierz swój ulubiony wzór i przejdź do montażu.

Listwy przysufitowe

Listwy sufitowe

Listwy sufitowe uchodzą za eleganckie produkty, które zastosować można w każdym pomieszczeniu. Świetne właściwości sprawiają, że można je również zainstalować w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.